Junior paintball pro děti od 9 let v Táboře. paintball

Jistebnice

paintball-tabor-11.jpg

HŘIŠTĚ ZRUŠENO


S ohledem na bezpečnost našich zákazníků jsme byli nuceni uzavřít hřiště v Jistebnici. Jako náhradní variantu doporučujeme navštívit naše lesní hřiště Tábor.


Kryté paintballové hřiště Jistebnice


V Jistebnici na Vás čeká krytá hala přizpůsobená na hraní paintballu. Z bývalého kravína jsme zde pro Vás vybudovali hrací prostor o rozměrech 60 x 25 m s velikým množstvím překážek tvořených z balíků slámy, z pneumatik apod. Toto hřiště je optimální pro 6 - 16 hráčů. Hřiště je laděné ve smyslu sportovního paintballu (speedballu), což umožňuje rychlou a agresivní hru plnou adrenalinu. I když je v kryté hale betonový povrch, tak nízké překážky a důležitá místa jsou opatřena koberci. Je zde závislost na přírodním osvětlení. Zázemí je zde opatřeno speciální ochrannou sítí, která zajišťuje Vaše maximální bezpečí. Toto zábavné a hravé hřiště čeká jen na Vás, až jej také vyzkoušíte.

Hřiště je uzpůsobenou spíše na rychlé hry, které většinou vyžadují vystřílení celého soupeřova týmu. Na velké scénáře zde není tolik prostoru, ale nějaké jednoduché scénáře na bránění jsou možné.

Krytá hala v Jistebnici je vzdálena 14 km od Tábora (asi 15 minut cesty), 18 km od Milevska, 25 km od Sedlčan, 55 km od Příbrami, 40 km od Písku, 24 km od Bechyně, 34 km od Týna nad Vltavou, 56 km od Hluboké nad Vltavou, 65 km od Českých Budějovic, 55 km z Jindřichova Hradce, 26 km od Mladé Vožice, 24 km od Votic.

krytá paintballová hala tábor kryté paintballové hřiště Jistebnice krytá paintballová hala tábor

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

2020-12-03

DÁRKOVÉ POUKAZY NA MÍRU + SLEVA NA JUNIOR PAINTBALL

Každý rok touto dobou mi začne telefon zvonit ohledně dotazů na dárkové poukazy. Rád bych touto cestou uvedl všeobecné informace k poukazům.


Dárkové poukazy vytváříme na míru, dle přání zákazníka, ale máme i předpřipravené "univerzální" poukazy. Poukaz může být tzv. "na vybavení a kuličky" nebo na konkrétní finanční částku.


Součástí každého poukazu může být i krátké věnování.

Standardně vytváříme poukazy pro skupinu 6-10 hráčů, ale můžeme vyrobit poukaz i pro jednotlivce. Ceny vycházejí z ceníku (záložka INFORMACE).


Platnost poukazů je běžně 1 rok od vydání, ale se všemi těmi uzavírkami jsem se rozhodl platnost prodloužit na 2 roky. Navíc prodlužuji platnost poukazů s platností do konce roku 2020 až do sezony roku 2021.


Vzhledem ke skutečnosti, že každý poukaz vytváříme individuálně a poukazy necháváme laminovat, tak jsme odkázáni na služby reklamní agentury.

Proto případné zájemce žádám: "Prosím nenechávejte objednávku poukazu na poslední chvíli, výroba může trvat až 4 dny!"

NYNÍ K DEKLAROVANÉ SLEVĚ NA JUNIOR PAINTBALL


V tomto roce jsem uvedl novinku tzv. "Zábavu pro celou rodinu". Bohužel kvůli restrikcím proběhlo jen několik málo her. Ale i to stačilo na to, abych si ověřil, že to byl krok správným směrem. Junior paintball je skvělá volba pro rodiny s dětmi ve věkovém rozmezí 9 - 15 let. Zároveň je hra zábavná i pro rodiče, a to bez výčitek, že by jste svým potomkům zásahem ublížili.


V rámci PROMO nabízím slevu 15% na každý poukaz na Junior paintball v hodnotě nad 1000Kč.

OBJEDNÁVAT POUKAZY MŮŽETE NA:

TEL.: 777 057 985

EMAIL: info@ipaintball.cz

Děkuji za projevenou přízeň a přeji Vám všem hodně zdraví, veselé Vánoce a šťastný nový rok.

PROJEKT 4SPORT
2016-12-01

Pro členy projektu 4Sport je připraven benefit v podobě 100 kusů kuliček ZDARMA pro každého hráče Vaší skupiny.

Více info ZDE!

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
Junior paintball pro děti od 8 let v Táboře.
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email