paintball

Jistebnice

paintball-tabor-11.jpg

HŘIŠTĚ ZRUŠENO


S ohledem na bezpečnost našich zákazníků jsme byli nuceni uzavřít hřiště v Jistebnici. Jako náhradní variantu doporučujeme navštívit naše lesní hřiště Tábor.


Kryté paintballové hřiště Jistebnice


V Jistebnici na Vás čeká krytá hala přizpůsobená na hraní paintballu. Z bývalého kravína jsme zde pro Vás vybudovali hrací prostor o rozměrech 60 x 25 m s velikým množstvím překážek tvořených z balíků slámy, z pneumatik apod. Toto hřiště je optimální pro 6 - 16 hráčů. Hřiště je laděné ve smyslu sportovního paintballu (speedballu), což umožňuje rychlou a agresivní hru plnou adrenalinu. I když je v kryté hale betonový povrch, tak nízké překážky a důležitá místa jsou opatřena koberci. Je zde závislost na přírodním osvětlení. Zázemí je zde opatřeno speciální ochrannou sítí, která zajišťuje Vaše maximální bezpečí. Toto zábavné a hravé hřiště čeká jen na Vás, až jej také vyzkoušíte.

Hřiště je uzpůsobenou spíše na rychlé hry, které většinou vyžadují vystřílení celého soupeřova týmu. Na velké scénáře zde není tolik prostoru, ale nějaké jednoduché scénáře na bránění jsou možné.

Krytá hala v Jistebnici je vzdálena 14 km od Tábora (asi 15 minut cesty), 18 km od Milevska, 25 km od Sedlčan, 55 km od Příbrami, 40 km od Písku, 24 km od Bechyně, 34 km od Týna nad Vltavou, 56 km od Hluboké nad Vltavou, 65 km od Českých Budějovic, 55 km z Jindřichova Hradce, 26 km od Mladé Vožice, 24 km od Votic.

krytá paintballová hala tábor kryté paintballové hřiště Jistebnice krytá paintballová hala tábor

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

ZAHÁJENÍ SEZONY 2020
2020-05-19

HŘIŠTĚ OTEVŘENO

Od konce nouzového stavu přijímáme rezervace. Všem poukazům, kterým končila platnost v období nuceného uzavření se automaticky prodlužuje platnost.

Těšíme se na Vás

>

PROJEKT 4SPORT
2016-12-01

Pro členy projektu 4Sport je připraven benefit v podobě 100 kusů kuliček ZDARMA pro každého hráče Vaší skupiny.

Více info ZDE!

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email