Paintball na jihu Čech Junior paintball pro děti od 8 let v Táboře. paintball

MagFed

Paintball klub Tábor Vám přináší jako jediný v ČR zážitek v podobě MagFed paintballu.


Co to je?

Přiblížení realitě. Výraz MagFed označuje specifický military styl hry, který je charakteristický reálným vzhledem značkovače a zejména zásobníku. Zásobník u MagFed značkovače má omezenou kapacitu do 25 kusů kuliček na zásobník. Nejen díky tomu je tento styl hry čím dál oblíbenější, jelikož hra vyžaduje více teamové spolupráce, taktiky a hlavně nutnost přebíjet.

Velkou výhodu představuje výrazná úspora kuliček na hru.

Tento způsob hry je určen nejen pro náročnější hráče, ale pro každého, koho nebaví bez cíle běhat po lese, bezhlavě útočit na nepřátelské linie, zuřivě mačkat spoušť a doufat ve výhru. Díky omezenému počtu kuliček do hry, které máte ve zbrani, nebo náhradních zásobnících, jste doslova nuceni spolupracovat teamem a promýšlet pečlivě přesun i útok.

Myslíte si, že přebíjení pod palbou je hračka jako v počítačové hře?

Součástí základního vybavení, které si od nás můžete zapůjčit je MagFed značkovače MILSIG MK3 se zásobníkem na 19 kuliček nebo Tippmann TPX se zásobníkem na 7 kuliček, maska termálním dvojsklem, rukavice, chránič krku, pohonné médium.

K dispozici je také taktická vesta na náhradní zásobníky, pásek pouzdry na náhradní zásobníky, maskovaná kombinéza v různých velikostech (L – XXL).

Minimální počet na hru jsou 4 hráči, maximální počet je 8 hráčů.

MagFed si můžete zahrát i mimo naše hřiště. Pokud máte k dispozici vhodný prostor kdekoliv v jižních Čechách nebo na Vysočině, tak vybavení přivezeme až k Vám.

Samozřejmou součástí je dohled zkušeného instruktora, který před zahájením první hry předá hráčům všechny důležité informace a dovednosti.

Přiďte zažít MagFed na vlastní kůži!