Junior paintball pro děti od 9 let v Táboře. paintball

Pacov

paintball-vysocina-11.jpg Lesní paintballové hřiště pro kraj Vysočina. Lesní paintballové hřiště pro kraj Vysočina. Lesní paintballové hřiště pro kraj Vysočina. Lesní paintballové hřiště Pacov. Lesní paintballové hřiště Pacov kraj Vysočina. Lesní paintballové hřiště Pacov kraj Vysočina.

Lesní paintballové hřiště Samota

Hřiště Samota je situováno v malebné krajině Vysočiny, v lesích mezi obcemi Útěchovice pod Stražištěm a Velká Chyška, kde si můžete vyzkoušet tuto unikátní teamovou hru. Paintballové hřiště se rozkládá na ploše 5000m2 a je uzpůsobené pro adrenalinem naplněnou hru 8 – 26 hráčů. V hracím prostoru na Vás čekají přírodní i uměle vytvořené dřevěné překážky, které vytváří dostatečný prostor pro taktiku, teamovou spolupráci i různé scénáře. Nově je zázemí opatřeno speciální ochrannou sítí pro Vaši maximální bezpečnost.

Nejčastěji se zde hraje „na vlajky“ – dva týmy hrají proti sobě, jeden tým začíná na levé straně hřiště, druhý tým na pravé, oba týmy začínají u své vlajky. Úkolem týmu je ubránit vlastní vlajku a získat vlajku soupeře, není nutné všechny soupeře vystřílet, stačí, aby se jeden hráč z týmu dotknul soupeřovi vlajky, aniž by dostal zásah, tím ukončí hru a celý jeho tým získává automaticky bod.

Velmi oblíbeným scénářem hřiště Samota je „útok na Hamburger Hill“. Při tomto scénáři se celá skupina hrajících rozdělí na útočníky a obránce. Obránci mají k dispozici horní třetinu hřiště, kde se před začátkem hry mohou rozmístit, jejich úkolem je uhlídat vlajku, která je uprostřed horního okraje hřiště a to po dobu sedmi minut s pouhým jedním životem. Na druhé straně útočníci, kteří začínají ze spodních rohů hřiště, mají za úkol dotknout se vlajky. Oproti obráncům mají výhodu dvou životů. Pokud se ale chtějí oživit musejí dobít bunkr uprostřed hřiště. Tento scénář je velmi zajímavý a náročný na spolupráci a zejména na taktiku.

Nedaleko hřiště se nachází zastávka linkové autobusové dopravy. Paintballové hřiště Samota je vzdálena 10 km od Pacova, 25 km od Pelhřimova, 38 km od Tábora, 28 km od Humpolce, 50 km od Jihlavy, 45 km od Havlíčkova Brodu, 27 km od Vlašimi, 23 km od Mladé Vožice, 30 km od Zruče nad Sázavou, 36 km od Votic, 30 km od Kamenice nad Lipou.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

2020-12-03

DÁRKOVÉ POUKAZY NA MÍRU + SLEVA NA JUNIOR PAINTBALL

Každý rok touto dobou mi začne telefon zvonit ohledně dotazů na dárkové poukazy. Rád bych touto cestou uvedl všeobecné informace k poukazům.


Dárkové poukazy vytváříme na míru, dle přání zákazníka, ale máme i předpřipravené "univerzální" poukazy. Poukaz může být tzv. "na vybavení a kuličky" nebo na konkrétní finanční částku.


Součástí každého poukazu může být i krátké věnování.

Standardně vytváříme poukazy pro skupinu 6-10 hráčů, ale můžeme vyrobit poukaz i pro jednotlivce. Ceny vycházejí z ceníku (záložka INFORMACE).


Platnost poukazů je běžně 1 rok od vydání, ale se všemi těmi uzavírkami jsem se rozhodl platnost prodloužit na 2 roky. Navíc prodlužuji platnost poukazů s platností do konce roku 2020 až do sezony roku 2021.


Vzhledem ke skutečnosti, že každý poukaz vytváříme individuálně a poukazy necháváme laminovat, tak jsme odkázáni na služby reklamní agentury.

Proto případné zájemce žádám: "Prosím nenechávejte objednávku poukazu na poslední chvíli, výroba může trvat až 4 dny!"

NYNÍ K DEKLAROVANÉ SLEVĚ NA JUNIOR PAINTBALL


V tomto roce jsem uvedl novinku tzv. "Zábavu pro celou rodinu". Bohužel kvůli restrikcím proběhlo jen několik málo her. Ale i to stačilo na to, abych si ověřil, že to byl krok správným směrem. Junior paintball je skvělá volba pro rodiny s dětmi ve věkovém rozmezí 9 - 15 let. Zároveň je hra zábavná i pro rodiče, a to bez výčitek, že by jste svým potomkům zásahem ublížili.


V rámci PROMO nabízím slevu 15% na každý poukaz na Junior paintball v hodnotě nad 1000Kč.

OBJEDNÁVAT POUKAZY MŮŽETE NA:

TEL.: 777 057 985

EMAIL: info@ipaintball.cz

Děkuji za projevenou přízeň a přeji Vám všem hodně zdraví, veselé Vánoce a šťastný nový rok.

PROJEKT 4SPORT
2016-12-01

Pro členy projektu 4Sport je připraven benefit v podobě 100 kusů kuliček ZDARMA pro každého hráče Vaší skupiny.

Více info ZDE!

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email