Junior paintball pro děti od 8 let v Táboře. paintball

Pacov

paintball-vysocina-11.jpg Lesní paintballové hřiště pro kraj Vysočina. Lesní paintballové hřiště pro kraj Vysočina. Lesní paintballové hřiště pro kraj Vysočina. Lesní paintballové hřiště Pacov. Lesní paintballové hřiště Pacov kraj Vysočina. Lesní paintballové hřiště Pacov kraj Vysočina.

Lesní paintballové hřiště Samota

Hřiště Samota je situováno v malebné krajině Vysočiny, v lesích mezi obcemi Útěchovice pod Stražištěm a Velká Chyška, kde si můžete vyzkoušet tuto unikátní teamovou hru. Paintballové hřiště se rozkládá na ploše 5000m2 a je uzpůsobené pro adrenalinem naplněnou hru 8 – 26 hráčů. V hracím prostoru na Vás čekají přírodní i uměle vytvořené dřevěné překážky, které vytváří dostatečný prostor pro taktiku, teamovou spolupráci i různé scénáře. Nově je zázemí opatřeno speciální ochrannou sítí pro Vaši maximální bezpečnost.

Nejčastěji se zde hraje „na vlajky“ – dva týmy hrají proti sobě, jeden tým začíná na levé straně hřiště, druhý tým na pravé, oba týmy začínají u své vlajky. Úkolem týmu je ubránit vlastní vlajku a získat vlajku soupeře, není nutné všechny soupeře vystřílet, stačí, aby se jeden hráč z týmu dotknul soupeřovi vlajky, aniž by dostal zásah, tím ukončí hru a celý jeho tým získává automaticky bod.

Velmi oblíbeným scénářem hřiště Samota je „útok na Hamburger Hill“. Při tomto scénáři se celá skupina hrajících rozdělí na útočníky a obránce. Obránci mají k dispozici horní třetinu hřiště, kde se před začátkem hry mohou rozmístit, jejich úkolem je uhlídat vlajku, která je uprostřed horního okraje hřiště a to po dobu sedmi minut s pouhým jedním životem. Na druhé straně útočníci, kteří začínají ze spodních rohů hřiště, mají za úkol dotknout se vlajky. Oproti obráncům mají výhodu dvou životů. Pokud se ale chtějí oživit musejí dobít bunkr uprostřed hřiště. Tento scénář je velmi zajímavý a náročný na spolupráci a zejména na taktiku.

Nedaleko hřiště se nachází zastávka linkové autobusové dopravy. Paintballové hřiště Samota je vzdálena 10 km od Pacova, 25 km od Pelhřimova, 38 km od Tábora, 28 km od Humpolce, 50 km od Jihlavy, 45 km od Havlíčkova Brodu, 27 km od Vlašimi, 23 km od Mladé Vožice, 30 km od Zruče nad Sázavou, 36 km od Votic, 30 km od Kamenice nad Lipou.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

PAINTBALL JAKO DÁREK
2019-11-28

Dárkové poukazy

Vytvoříme na míru dle Vašich požadavků s možností přidání věnování.

Hotový zalaminovaný poukaz předáme osobně, nebo zašleme poštou. V krajních případech zasíláme emailem verzi k vytištění u Vás doma.

Příklady častých variant poukazů:

Zapůjčení vybavení, kombinéz pro 8 osob a 1600 kuliček za 2800Kč

NEBO

Poukaz na paintball v hodnotě 2000Kč


Objednávky a dotazy prosím směřujte na tel. 777 057 985.

Hra pro veřejnost "Dostřelná 2019" - listopad
2019-11-19

LESNÍ HŘIŠTĚ TÁBOR 24.11.2019 od 10 do 14 hodin

Tato otevřená hra je určena pro jednotlivce i skupinky hráčů. Můžete využít jedinečné ceny kuliček:

Zapůjčení vybavení = 100 Kč/osoba

Zapůjčení kombinézy = 60 Kč/osoba

Vstup pro hráče s vlastním vybavením = 50 Kč/osoba

Neomezené HPA pro hráče s vlastním vybavením = 50 Kč

500ks kuliček = 300 Kč (možné koupit i do skupiny)


Abychom měli přehled, kolik vybavení a vzduchu připravit, tak všechny zájemce prosím o rezervaci/registraci přes email, FB nebo na tel. 777057985.

NOVINKA
2017-04-03

Od dubna 2017 si u nás mohou paintball zahrát i děti od 8 let s doprovodem rodičů. Více info v záložce JUNIOR PAINTBALL.

PROJEKT 4SPORT
2016-12-01

Pro členy projektu 4Sport je připraven benefit v podobě 100 kusů kuliček ZDARMA pro každého hráče Vaší skupiny.

Více info ZDE!

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email