Junior paintball pro děti od 9 let v Táboře. paintball

Jistebnice

paintball-tabor-11.jpg

HŘIŠTĚ ZRUŠENO


S ohledem na bezpečnost našich zákazníků jsme byli nuceni uzavřít hřiště v Jistebnici. Jako náhradní variantu doporučujeme navštívit naše lesní hřiště Tábor.


Kryté paintballové hřiště Jistebnice


V Jistebnici na Vás čeká krytá hala přizpůsobená na hraní paintballu. Z bývalého kravína jsme zde pro Vás vybudovali hrací prostor o rozměrech 60 x 25 m s velikým množstvím překážek tvořených z balíků slámy, z pneumatik apod. Toto hřiště je optimální pro 6 - 16 hráčů. Hřiště je laděné ve smyslu sportovního paintballu (speedballu), což umožňuje rychlou a agresivní hru plnou adrenalinu. I když je v kryté hale betonový povrch, tak nízké překážky a důležitá místa jsou opatřena koberci. Je zde závislost na přírodním osvětlení. Zázemí je zde opatřeno speciální ochrannou sítí, která zajišťuje Vaše maximální bezpečí. Toto zábavné a hravé hřiště čeká jen na Vás, až jej také vyzkoušíte.

Hřiště je uzpůsobenou spíše na rychlé hry, které většinou vyžadují vystřílení celého soupeřova týmu. Na velké scénáře zde není tolik prostoru, ale nějaké jednoduché scénáře na bránění jsou možné.

Krytá hala v Jistebnici je vzdálena 14 km od Tábora (asi 15 minut cesty), 18 km od Milevska, 25 km od Sedlčan, 55 km od Příbrami, 40 km od Písku, 24 km od Bechyně, 34 km od Týna nad Vltavou, 56 km od Hluboké nad Vltavou, 65 km od Českých Budějovic, 55 km z Jindřichova Hradce, 26 km od Mladé Vožice, 24 km od Votic.

krytá paintballová hala tábor kryté paintballové hřiště Jistebnice krytá paintballová hala tábor

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ MIMO PROVOZ
2024-05-13

PRO OBJEDNÁVKY A DOTAZY

PROSÍM POUŽIJTE NÁSLEDUJÍCÍ KONTAKTY

  • TEL. KONTAKT: 777 057 985
  • EMAIL: info@ipaintball.cz

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ JE DOČASNĚ MIMO PROVOZ.

PRO MAJITELE POUKAZŮ OD SLEVOMATU
2024-04-11

Vážení zájemci o hru,
dovolím si připomenout, že všechny poukazy od SLEVOMATU lze uplatnit pouze do 31. 5. 2024. Do tohoto data zbývá omezený počet víkendů, o které je přeci jen největší zájem.
Rád bych předešel zklamání či nedorozumění, a proto vás žádám, abyste si svůj termín hry rezervovali včas.
S přáním krásného dne Ondřej Holub

SEZONA 2024 ZAHÁJENA
2024-03-07

Od 4.3.2024 je hřiště otevřeno a svou hru můžete objednávat přes email, formulář zde na webu nebo na tel. čísle 777 057 985. Můžete si vybrat z několika variant vybavení jak pro dospělé tak pro děti. Brzy na viděnou :)

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
 
Anketka
Líbí se Vám tato stránka?

udělte počet bodů od 1 do 5

1 2 3 4 5
 
 
 
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email