Paintball na jihu Čech Junior paintball pro děti od 8 let v Táboře. paintball

Fotogalerie

Výběr fotografií z repertoáru Paintball klubu Tábor. Naše práce s dětmi, turnaje, soutěže a šíření paintballové myšlenky napříč Vysočinou a Jihočeským krajem. Děkuji Radkovi Havlíčkovi z VividFoto.cz za obětavou práci pro Paintball klub Tábor.


paintball jako sport plný zábavy a adrenalinu Paintball cb, paintball v českých budějovicích paintball je zážitek na celý život indoor paintball paintballová střelnice pro děti soběslav paintballová střelnice pro děti v českých budějovicích Paintball klub Tábor a ČB Junior paintball pro děti od 8 let v Táboře. paintball čb, paitballový tábor paintballový turnaj pro děti Tábor paintball plný adrenalinu v Českých Budějovicích paintballová střelnice pro děti Tábor paintballový turnaj pro děti PKT paintball levně paintball je vhodný i pro ženy a dívky paintball v jižních čechách team paintballových rozhodčích teamová spolupráce při paintballu paintball klub tábor v jižních čechách paintballová hra v budově paintballový turnaj pro začátečníky paintball pro 40 hráčů Pelhřimov paintball pro veřejnost české budějovice paintball pro hráče z humpolce paintballový sport je teamová hra jak uvolnit stres při sportu paintball paintball je plný adrenalinu a zábavy paintballový turnaj s občerstvením paintball vlašim sportovní paintballový team tábor paintball vysočina paintball české budějovice painball čb Lesní paintballové hřiště pro kraj Vysočina. Lesní paintballové hřiště pro Jihočeský kraj.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

Hry pro veřejnost - říjen
2018-10-11

LESNÍ HŘIŠTĚ 14.10.2018 od 10 do 13 hodin

Tato otevřená hra je určena pro jednotlivce i skupinky hráčů. Můžete využít speciální balíček - 220Kč/osoba za vybavení a 200 kuliček. Maskovaná kombinéze je za příplatek 60Kč/osoba.


Více info na tel. 777057985 nebo emailu info@ipaintball.cz

Volný termín
2018-10-11

Pro všechny zájemce o hru, kteří uvažují, že nás letos navštíví. Sobotní termín (13.10.) se nám uvolnil.

Pokud dá někdo dohromady skupinu alespoň 8 hráčů na poslední chvíli, tak od nás obdrží dárek v podobě 500 kuliček.


PS: Hlásí krásné počasí!

AKČNÍ HRÁČSKÝ BALÍČEK
2018-04-10

VYBAVENÍ A 200 KULIČEK

Cena 290Kč/osoba

Maskovaná kombinéza není součástí vybavení a je možné si ji zapůjčit za příplatek 60Kč/osoba.

Tato akční cena platí od 10.4. do odvolání.

NOVINKA
2017-04-03

Od dubna 2017 si u nás mohou paintball zahrát i děti od 8 let s doprovodem rodičů. Více info v záložce JUNIOR PAINTBALL.

PROJEKT 4SPORT
2016-12-01

Pro členy projektu 4Sport je připraven benefit v podobě 100 kusů kuliček ZDARMA pro každého hráče Vaší skupiny.

Více info ZDE!

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
paintball jako sport plný zábavy a adrenalinu
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email