Junior paintball pro děti od 9 let v Táboře. paintball

PAINTBALL PRO NEJMENŠÍ

junior-paintball-2.jpg Junior paintball pro děti od 8 let v Táboře. Junior paintball pro děti od 7 let v Táboře. Junior paintball pro děti od 8 let v Táboře.

Co to je?

Junior paintball je speciálně vytvořená kategorie pro nejmladší hráče, která využívá manuální značkovače JT Splatmaster. Tyto značkovače jsou velice lehké, nesou omezené množství střeliva, snadno se ovládají a co je důležité, používají menší kuličky než klasické paintballové značkovače!


Zásah těmito kuličkami je mnohem méně bolestivý, což je jeden z důvodů, proč je Junior paintball vhodný i pro malé děti.


Hru s JT Splatmastry zvládnou děti od 7 let, ale zaujme a pobaví i dospělé hráče. Hra je velice ekonomická nejen díky omezenému množství kuliček do každé hry, ale také kvůli nutnosti natáhnout značkovač po každém výstřelu. Do hry má každý hráč 16 kuliček připravených ve zbrani a 15 kuliček může mít sebou v tubě, aby si mohl dobít.


Základní vybavení, které Vám do hry zapůjčíme je: JT Splatmaster brokovnice na 16 kuliček, tuba na dobíjení, maska s termálním dvojsklem a rukavice.

Je možné si zapůjčit taktickou vestu , která není součástí základního vybavení a je nutno ji rezervovat. Také je možné si zapůjčit maskovanou kombinézu v různých velikostech.


Minimální počet hráčů na hru je 6, maximální počet je 12 hráčů.


JT Splatmaster Brokovnice je možné dovézt i k Vám, pokud máte k dispozici vhodný prostor kdekoliv v jižních Čechách nebo na Vysočině.


Samozřejmostí je dohled zkušeného instruktora, který před zahájením první hry předá hráčům všechny důležité informace a dovednosti, organizuje hry a dohlíží na bezpečnost hráčů.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

2020-12-03

DÁRKOVÉ POUKAZY NA MÍRU + SLEVA NA JUNIOR PAINTBALL

Každý rok touto dobou mi začne telefon zvonit ohledně dotazů na dárkové poukazy. Rád bych touto cestou uvedl všeobecné informace k poukazům.


Dárkové poukazy vytváříme na míru, dle přání zákazníka, ale máme i předpřipravené "univerzální" poukazy. Poukaz může být tzv. "na vybavení a kuličky" nebo na konkrétní finanční částku.


Součástí každého poukazu může být i krátké věnování.

Standardně vytváříme poukazy pro skupinu 6-10 hráčů, ale můžeme vyrobit poukaz i pro jednotlivce. Ceny vycházejí z ceníku (záložka INFORMACE).


Platnost poukazů je běžně 1 rok od vydání, ale se všemi těmi uzavírkami jsem se rozhodl platnost prodloužit na 2 roky. Navíc prodlužuji platnost poukazů s platností do konce roku 2020 až do sezony roku 2021.


Vzhledem ke skutečnosti, že každý poukaz vytváříme individuálně a poukazy necháváme laminovat, tak jsme odkázáni na služby reklamní agentury.

Proto případné zájemce žádám: "Prosím nenechávejte objednávku poukazu na poslední chvíli, výroba může trvat až 4 dny!"

NYNÍ K DEKLAROVANÉ SLEVĚ NA JUNIOR PAINTBALL


V tomto roce jsem uvedl novinku tzv. "Zábavu pro celou rodinu". Bohužel kvůli restrikcím proběhlo jen několik málo her. Ale i to stačilo na to, abych si ověřil, že to byl krok správným směrem. Junior paintball je skvělá volba pro rodiny s dětmi ve věkovém rozmezí 9 - 15 let. Zároveň je hra zábavná i pro rodiče, a to bez výčitek, že by jste svým potomkům zásahem ublížili.


V rámci PROMO nabízím slevu 15% na každý poukaz na Junior paintball v hodnotě nad 1000Kč.

OBJEDNÁVAT POUKAZY MŮŽETE NA:

TEL.: 777 057 985

EMAIL: info@ipaintball.cz

Děkuji za projevenou přízeň a přeji Vám všem hodně zdraví, veselé Vánoce a šťastný nový rok.

PROJEKT 4SPORT
2016-12-01

Pro členy projektu 4Sport je připraven benefit v podobě 100 kusů kuliček ZDARMA pro každého hráče Vaší skupiny.

Více info ZDE!

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
paintball v jižních čechách
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email