Akce 500 na Klasický i Junior paintball Junior paintball pro děti od 9 let v Táboře. paintball

O nás

Paintball klub Tábor je organizace s několikaletou tradicí, která vznikla za účelem rozšiřování řad a sdružování paintballových hráčů pro tento jedinečný týmový sport, který se pomalu ale jistě dostává i k nám do České republiky.

Snažíme se, aby lidé a zejména děti měli možnost vidět a zkusit paintball v různých variantách. Proto se zabýváme paintballem ve sportovní, MagFed i military podobě, pořádáme turnaje pro školy, děti i dospělé, akce pro veřejnost i osvětovou činnost pro děti a dorost. Pokud ovšem máte zájem o soukromou nebo firemní akci či školní výlet, tak jste také správně. Jsme schopni poskytnout vybavení až pro 40 hráčů.

Důležité je pro nás zejména Vaše bezpečí a Váš zážitek ze hry. Proto na každé akci je přítomen proškolený instruktor, který Vás obeznámí se všemi důležitými informacemi a dovednostmi před začátkem první hry v podobě instruktáže a během celé hry dohlíží na Vaši bezpečnost.

Naše hřiště najdete v Táboře. Další možné hřiště je Váš les či louka, kterou jsme schopni díky mobilnímu hřišti proměnit na paintballové hřiště a to nejen v jižních Čechách, ale v celé České republice.

Paintball klub Tábor také nabízí členství v teamu PKT, díky kterému získáte množství výhod, například: kvalitní zázemí, adrenalinový koníček, příznivé ceny na kuličky i vybavení, kvalitní servis a plno přátel se smyslem pro fair play.

Naše moto zní „Paintball pro každého“. A opravdu je to sport pro každého, proto zahoďte ostych a přijďte i Vy poznat sport plný adrenalinu, zábavy, teamové spolupráce a zážitků na celý život.

Aktuality

magfed paintball magfed značkovač na paintball military paintball magfed

NOVINKA - JUNIOR PAINTBALL

Naši nabídku služeb jsme rozšířili o Junior paintball pro děti od 9 let

Díky několik faktorům je Junior paintball vhodný jako rodinná zábava. Oproti klasickému paintballu využívá menší kuličky a všeobecně nižší rychlost výstřelu. Díky tomu je Junior paintball méně bolestivý. Další výhodou je snížená váha značkovače i lahvičky a celkově dětem padne lépe do ruky.

Pro bojácné nabízíme možnost zapůjčení vojenských vest, přes které o zásahu skoro ani nevíte.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

1. HRA PRO VEŘEJNOST 2023
2023-04-30

OTEVŘENÁ HRA PRO VŠECHNY - DUBEN 2023

Hra určená pro širokou veřejnost, hráče s vlastním vybavením i pro zájemce bez vybavení.

Přijďte sami nebo klidně v partičce a vyzkoušejte si akční paintball :)

LESNÍ HŘIŠTĚ TÁBOR 30.4.2023 od 10 do 14 hodin.

  • Zapůjčení vybavení = 150 Kč/osoba (na objednání)
  • Zapůjčení sportovního vybavení = 250 Kč/osoba (na objednání)
  • Zapůjčení kombinézy = 60 Kč/osoba (na objednání)
  • Zapůjčení vesty = 50 Kč/osoba (na objednání)
  • Vstup pro hráče s vlastním vybavením = 100 Kč/osoba (neomezené plnění HPA v ceně)
  • 500ks kuliček = 300 Kč (možné koupit i do skupiny)
  • 2000ks kuliček = 1000 Kč (možné koupit i do skupiny)

Abychom měli přehled, kolik vybavení a vzduchu připravit, tak všechny zájemce prosím o rezervaci/registraci přes email (info@ipaintball.cz, FB nebo na tel. 777057985.

NA SEZONU 2023 JSME PRO VÁS PŘIPRAVENI NA 100%
2023-04-08

Opravili jsme pro Vás hřiště, promazali značkovače a pořídili nejen nové masky a kombinézy, ale také úplnou novinku pro fajnšmekry, kteří si chtějí užít paintball naplno.

JEN JEDNO ZŮSTALO PŘI STARÉM - NAŠE CENY - NEZDRAŽILI JSME ANI O KORUNU.

NOVINKOU pro letošní sezónu je SPORTOVNÍ BALÍČEK, ve kterém na Vás čekají nízkotlaké značkovače EMEK, jenž jsou ideální na střílení křehkých sportovních kuliček (lepší praskavost, výraznější barvy, více barvy v kuličce). Navíc jsou značkovače Emek tišší a přesnější než Xtry, které používáme běžně.

Na viděnou u nás na hřišti!

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
 
Anketka
Líbí se Vám tato stránka?

udělte počet bodů od 1 do 5

1 2 3 4 5
 
 
 
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email