Junior paintball pro děti od 9 let v Táboře. paintball

O nás

Paintball klub Tábor je organizace s několikaletou tradicí, která vznikla za účelem rozšiřování řad a sdružování paintballových hráčů pro tento jedinečný týmový sport, který se pomalu ale jistě dostává i k nám do České republiky.

Snažíme se, aby lidé a zejména děti měli možnost vidět a zkusit paintball v různých variantách. Proto se zabýváme paintballem ve sportovní, MagFed i military podobě, pořádáme turnaje pro školy, děti i dospělé, akce pro veřejnost i osvětovou činnost pro děti a dorost. Pokud ovšem máte zájem o soukromou nebo firemní akci či školní výlet, tak jste také správně. Jsme schopni poskytnout vybavení až pro 40 hráčů.

Důležité je pro nás zejména Vaše bezpečí a Váš zážitek ze hry. Proto na každé akci je přítomen proškolený instruktor, který Vás obeznámí se všemi důležitými informacemi a dovednostmi před začátkem první hry v podobě instruktáže a během celé hry dohlíží na Vaši bezpečnost.

Naše hřiště najdete v Táboře. Další možné hřiště je Váš les či louka, kterou jsme schopni díky mobilnímu hřišti proměnit na paintballové hřiště a to nejen v jižních Čechách, ale v celé České republice.

Paintball klub Tábor také nabízí členství v teamu PKT, díky kterému získáte množství výhod, například: kvalitní zázemí, adrenalinový koníček, příznivé ceny na kuličky i vybavení, kvalitní servis a plno přátel se smyslem pro fair play.

Naše moto zní „Paintball pro každého“. A opravdu je to sport pro každého, proto zahoďte ostych a přijďte i Vy poznat sport plný adrenalinu, zábavy, teamové spolupráce a zážitků na celý život.

Aktuality

magfed paintball magfed značkovač na paintball military paintball magfed

NOVINKA - JUNIOR PAINTBALL

Naši nabídku služeb jsme rozšířili o Junior paintball pro děti od 9 let

Díky několik faktorům je Junior paintball vhodný jako rodinná zábava. Oproti klasickému paintballu využívá menší kuličky a všeobecně nižší rychlost výstřelu. Díky tomu je Junior paintball méně bolestivý. Další výhodou je snížená váha značkovače i lahvičky a celkově dětem padne lépe do ruky.

Pro bojácné nabízíme možnost zapůjčení vojenských vest, přes které o zásahu skoro ani nevíte.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

OTEVŘENÁ HRA PRO VŠECHNY - ČERVENEC 2021
2021-07-12

Další ze série akcí pro veřejnost, kdy si můžete přijít zahrát sami, nebo s kamarády a užít si hru ve větším počtu hráčů. Tato akce je určena pro všechny hráče, včetně hráčů s vlastním vybavením.


Termín: 18.7. Neděle

Místo: lesní hřiště v Táboře (Mapka na vyžádání.)

Start: 10:00 (Přidat se můžete i v průběhu.)

Konec: cca 14:00

Zapůjčení vybavení, maskované kombinézy nebo vojenské vesty a 500ks kuliček - 560 Kč


REZERVACE/REGISTRACE

na telefonu: 777 057 985

na emailu: onholub@gmail.com

PROJEKT 4SPORT
2016-12-01

Pro členy projektu 4Sport je připraven benefit v podobě 100 kusů kuliček ZDARMA pro každého hráče Vaší skupiny.

Více info ZDE!

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
 
Anketka
Líbí se Vám tato stránka?

udělte počet bodů od 1 do 5

1 2 3 4 5
 
 
 
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email