Junior paintball pro děti od 9 let v Táboře. paintball

O nás

Paintball klub Tábor je organizace s několikaletou tradicí, která vznikla za účelem rozšiřování řad a sdružování paintballových hráčů pro tento jedinečný týmový sport, který se pomalu ale jistě dostává i k nám do České republiky.

Snažíme se, aby lidé a zejména děti měli možnost vidět a zkusit paintball v různých variantách. Proto se zabýváme paintballem ve sportovní, MagFed i military podobě, pořádáme turnaje pro školy, děti i dospělé, akce pro veřejnost i osvětovou činnost pro děti a dorost. Pokud ovšem máte zájem o soukromou nebo firemní akci či školní výlet, tak jste také správně. Jsme schopni poskytnout vybavení až pro 40 hráčů.

Důležité je pro nás zejména Vaše bezpečí a Váš zážitek ze hry. Proto na každé akci je přítomen proškolený instruktor, který Vás obeznámí se všemi důležitými informacemi a dovednostmi před začátkem první hry v podobě instruktáže a během celé hry dohlíží na Vaši bezpečnost.

Naše hřiště najdete v Táboře. Další možné hřiště je Váš les či louka, kterou jsme schopni díky mobilnímu hřišti proměnit na paintballové hřiště a to nejen v jižních Čechách, ale v celé České republice.

Paintball klub Tábor také nabízí členství v teamu PKT, díky kterému získáte množství výhod, například: kvalitní zázemí, adrenalinový koníček, příznivé ceny na kuličky i vybavení, kvalitní servis a plno přátel se smyslem pro fair play.

Naše moto zní „Paintball pro každého“. A opravdu je to sport pro každého, proto zahoďte ostych a přijďte i Vy poznat sport plný adrenalinu, zábavy, teamové spolupráce a zážitků na celý život.

Aktuality

magfed paintball magfed značkovač na paintball military paintball magfed

NOVINKA - JUNIOR PAINTBALL

Naši nabídku služeb jsme rozšířili o Junior paintball pro děti od 9 let

Díky několik faktorům je Junior paintball vhodný jako rodinná zábava. Oproti klasickému paintballu využívá menší kuličky a všeobecně nižší rychlost výstřelu. Díky tomu je Junior paintball méně bolestivý. Další výhodou je snížená váha značkovače i lahvičky a celkově dětem padne lépe do ruky.

Pro bojácné nabízíme možnost zapůjčení vojenských vest, přes které o zásahu skoro ani nevíte.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

OTEVŘENÁ HRA PRO VŠECHNY - ZÁŘÍ 2021
2021-09-26

Další ze série akcí pro veřejnost, kdy si můžete přijít zahrát sami, nebo s kamarády a užít si hru ve větším počtu hráčů. Tato akce je určena pro všechny hráče, včetně hráčů s vlastním vybavením.


Termín: 26.9. neděle

Místo: lesní hřiště v Táboře (Mapka na vyžádání.)

Start: 10:00 (Přidat se můžete i v průběhu.)

Konec: cca 14:00


Zapůjčení vybavení, maskované kombinézy a 500ks kuliček - 560 Kč


REZERVACE/REGISTRACE

na telefonu: 777 057 985

na emailu: onholub@gmail.com

PROJEKT 4SPORT
2016-12-01

Pro členy projektu 4Sport je připraven benefit v podobě 100 kusů kuliček ZDARMA pro každého hráče Vaší skupiny.

Více info ZDE!

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
paintball pro veřejnost české budějovice
 
Anketka
Líbí se Vám tato stránka?

udělte počet bodů od 1 do 5

1 2 3 4 5
 
 
 
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email