Paintball paintball

O nás

Paintball klub Tábor je organizace s několikaletou tradicí, která vznikla za účelem rozšiřování řad a sdružování paintballových hráčů pro tento jedinečný týmový sport, který se pomalu ale jistě dostává i k nám do České republiky.

Snažíme se, aby lidé a zejména děti měli možnost vidět a zkusit paintball v různých variantách. Proto se zabýváme paintballem ve sportovní, MagFed i military podobě, pořádáme turnaje pro školy, děti i dospělé, akce pro veřejnost i osvětovou činnost pro děti a dorost. Pokud ovšem máte zájem o soukromou nebo firemní akci či školní výlet, tak jste také správně. Jsme schopni poskytnout vybavení až pro 40 hráčů.

Důležité je pro nás zejména Vaše bezpečí a Váš zážitek ze hry. Proto na každé akci je přítomen proškolený instruktor, který Vás obeznámí se všemi důležitými informacemi a dovednostmi před začátkem první hry v podobě instruktáže a během celé hry dohlíží na Vaši bezpečnost.

Sídlíme v Táboře, ale naše hřiště najdete i v Jistebnici, u Pacova a u Načeradce. Další možné hřiště je Váš les či Vaše louka, kterou jsme schopni díky mobilnímu hřišti proměnit na paintballové hřiště a to nejen v jižních Čechách, ale v celé České republice.

Paintball klub Tábor také nabízí členství v teamu PKT, díky kterému získáte množství výhod, například: kvalitní zázemí, adrenalinový koníček, příznivé ceny na kuličky i vybavení, kvalitní servis a plno přátel se smyslem pro fair play.

Naše moto zní „Paintball pro každého“. A opravdu je to sport pro každého, proto zahoďte ostych a přijďte i Vy poznat sport plný adrenalinu, zábavy, teamové spolupráce a zážitků na celý život.

Aktuality

magfed paintball magfed značkovač na paintball military paintball magfed

MagFed

Pro rok 2014 jsme pro všechny zájemce o paintball připravili v ČR unikátní možnost vyzkoušení si 10 kusů MagFed značkovačů.

Co je to MagFed?

Jedná se o specifický herní styl, který je založený na reálné vzhledu značkovače a hlavně na reálném zásobníku s omezenou kapacitou kuliček do 25 kusů na zásobník. Díky tomuto omezení se do hry dostává více napětí, strategie, taktiky, teamové hry a hlavně nutnost přebíjet.

Objednání akce






















Doplňující informace



« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

OTEVŘENÁ HRA PRO VEŘEJNOST - DUBEN 2017
2017-04-09

9.4. Neděle

Místo konání lesní hřiště Tábor. Začínáme ve 12 hodin.


Zapůjčení vybavení - 100 Kč

Zapůjčení kombinézy - 60 Kč

Vstup pro hráče s vlastním vybavením (HPA v ceně) - 50 Kč


Paintballové kuličky dle nabídky:

100 kusů = 100 Kč

500 kusů = 400 Kč


Doporučuji si vzít něco k opečení nad ohněm :)

V případě nevlídného počasí přivezeme nouzové stany.


REZERVACE na tel. 777 05 79 85

JARNÍ KOULOVÁNÍ
2017-03-14

Na jaro 2017 jsme pro Vás nepřipravili jen vylepšené hřiště, ale i originální akční balíček, který obsahuje:

VYBAVENÍ A 200 KULIČEK

Za zvýhodněnou cenu 290Kč

Tato akce platí pro minimálně 8 hráčů a je časově omezena do 12.5.2017

ZAČÁTEK SEZONY 2017
2017-03-01

Po zimní přestávce je pro Vás znovu otevřeno i lesní hřiště v Táboře. Pro stále lepší zážitky ze hry pro Vás připravujeme rozšíření hřiště, nové překážky a další novinky, o kterých Vás budeme průběžně informovat.

iPaintball

PROJEKT 4SPORT
2016-12-01

Pro členy projektu 4Sport je připraven benefit v podobě 100 kusů kuliček ZDARMA pro každého hráče Vaší skupiny.

Více info ZDE!

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
paintball pro 40 hráčů Pelhřimov
 
 
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email