Paintball na jihu Čech Junior paintball pro děti od 8 let v Táboře. paintball

Paintball pro veřejnost

paintball-soukrome-11.jpg paintball pro děti v Táboře paintball pro veřejnost Jistebnice turnaj ve sportovním paintballu pro veřejnost paintball pro veřejnost v jižních čechách paintball pro veřejnost v českých budějovicích paintball pro veřejnost v jihlavě

Paintball pro každého

Jedná se o organizované hry pořádané PKT za účelem sdružování hráčů paintballu. Účastnit se mohou hráči s vlastním vybavením, stejně jako hráči s vybavením od nás. Dbáme na dodržování bezpečnosti během hry i mimo ni. Veřejné hry jsou vypisované na webu či facebooku.

Paintball pro uzavřené skupiny

paintball pro veřejnost na vysočině paintball pro veřejnost na vysočině a okolí paintball pro veřejnost v jižních čechách

Tyto akce, pokud není určeno jinak, jsou určeny pro uzavřené skupiny hráčů paintballu. Máte-li zájem vyzkoušet si tuto originální zábavu s přáteli, spolužáky, či kolegy z práce, tak je tato varianta vhodná právě pro Vás. Můžete si vybrat u nabídky našich hřišť v Táboře, Pacově, Jistebnici a Načeradci, nebo přijedeme na Vámi určené místo kamkoliv v jižních Čechách a na Vysočině. Účastnit se mohou i hráči s vlastním vybavením za podmínek, které si určí organizátor. Dbáme na dodržování bezpečnosti během hry i mimo ni. Soukromou akci je nutno rezervovat skrze objednávkový formulář.

MagFed neděle

Jedná se o organizované hry s military tématikou, nebo jednoduchým scénářem pořádané PKT za účelem sdružování hráčů paintballu. Účastnit se mohou pouze majitelé MagFed značkovačů, neboli spodků a hráči s vybavením od nás. Dbáme na dodržování bezpečnosti během hry i mimo ni. Veřejné hry jsou vypisované na webu či facebooku.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

Hry pro veřejnost - říjen
2018-10-11

LESNÍ HŘIŠTĚ 14.10.2018 od 10 do 13 hodin

Tato otevřená hra je určena pro jednotlivce i skupinky hráčů. Můžete využít speciální balíček - 220Kč/osoba za vybavení a 200 kuliček. Maskovaná kombinéze je za příplatek 60Kč/osoba.


Více info na tel. 777057985 nebo emailu info@ipaintball.cz

Volný termín
2018-10-11

Pro všechny zájemce o hru, kteří uvažují, že nás letos navštíví. Sobotní termín (13.10.) se nám uvolnil.

Pokud dá někdo dohromady skupinu alespoň 8 hráčů na poslední chvíli, tak od nás obdrží dárek v podobě 500 kuliček.


PS: Hlásí krásné počasí!

AKČNÍ HRÁČSKÝ BALÍČEK
2018-04-10

VYBAVENÍ A 200 KULIČEK

Cena 290Kč/osoba

Maskovaná kombinéza není součástí vybavení a je možné si ji zapůjčit za příplatek 60Kč/osoba.

Tato akční cena platí od 10.4. do odvolání.

NOVINKA
2017-04-03

Od dubna 2017 si u nás mohou paintball zahrát i děti od 8 let s doprovodem rodičů. Více info v záložce JUNIOR PAINTBALL.

PROJEKT 4SPORT
2016-12-01

Pro členy projektu 4Sport je připraven benefit v podobě 100 kusů kuliček ZDARMA pro každého hráče Vaší skupiny.

Více info ZDE!

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
paintballový turnaj pro děti PKT
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email