Junior paintball pro děti od 9 let v Táboře. paintball

Fotogalerie

Výběr fotografií z repertoáru Paintball klubu Tábor. Naše práce s dětmi, turnaje, soutěže a šíření paintballové myšlenky napříč Vysočinou a Jihočeským krajem. Děkuji Radkovi Havlíčkovi z VividFoto.cz za obětavou práci pro Paintball klub Tábor.


paintball jako sport plný zábavy a adrenalinu Paintball cb, paintball v českých budějovicích paintball je zážitek na celý život paintballová střelnice pro děti soběslav paintballová střelnice pro děti v českých budějovicích Paintball klub Tábor a ČB Junior paintball pro děti od 8 let v Táboře. paintball čb, paitballový tábor paintball plný adrenalinu v Českých Budějovicích paintball levně paintball je vhodný i pro ženy a dívky paintball v jižních čechách team paintballových rozhodčích teamová spolupráce při paintballu paintball klub tábor v jižních čechách paintballová hra v budově paintballový turnaj pro začátečníky paintball pro 40 hráčů Pelhřimov paintball pro veřejnost české budějovice paintball pro hráče z humpolce paintballový sport je teamová hra jak uvolnit stres při sportu paintball paintball je plný adrenalinu a zábavy paintballový turnaj s občerstvením paintball vlašim sportovní paintballový team tábor paintball vysočina paintball české budějovice painball čb Lesní paintballové hřiště pro kraj Vysočina. Lesní paintballové hřiště pro Jihočeský kraj.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ MIMO PROVOZ
2024-05-13

PRO OBJEDNÁVKY A DOTAZY

PROSÍM POUŽIJTE NÁSLEDUJÍCÍ KONTAKTY

  • TEL. KONTAKT: 777 057 985
  • EMAIL: info@ipaintball.cz

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ JE DOČASNĚ MIMO PROVOZ.

PRO MAJITELE POUKAZŮ OD SLEVOMATU
2024-04-11

Vážení zájemci o hru,
dovolím si připomenout, že všechny poukazy od SLEVOMATU lze uplatnit pouze do 31. 5. 2024. Do tohoto data zbývá omezený počet víkendů, o které je přeci jen největší zájem.
Rád bych předešel zklamání či nedorozumění, a proto vás žádám, abyste si svůj termín hry rezervovali včas.
S přáním krásného dne Ondřej Holub

SEZONA 2024 ZAHÁJENA
2024-03-07

Od 4.3.2024 je hřiště otevřeno a svou hru můžete objednávat přes email, formulář zde na webu nebo na tel. čísle 777 057 985. Můžete si vybrat z několika variant vybavení jak pro dospělé tak pro děti. Brzy na viděnou :)

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
paintball pro veřejnost české budějovice
 
Anketka
Líbí se Vám tato stránka?

udělte počet bodů od 1 do 5

1 2 3 4 5
 
 
 
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email