Junior paintball pro děti od 9 let v Táboře. paintball

Paintball pro veřejnost

paintball-soukrome-11.jpg paintball pro veřejnost v jižních čechách paintball pro veřejnost v českých budějovicích paintball pro veřejnost v jihlavě

Paintball pro uzavřené skupiny

Tyto akce, pokud není určeno jinak, jsou určeny pro uzavřené skupiny hráčů paintballu. Máte-li zájem vyzkoušet si tuto originální zábavu s přáteli, spolužáky, či kolegy z práce, tak je tato varianta vhodná právě pro Vás. Můžete si vybrat u nabídky našich hřišť v Táboře, Pacově, Jistebnici a Načeradci, nebo přijedeme na Vámi určené místo kamkoliv v jižních Čechách a na Vysočině. Účastnit se mohou i hráči s vlastním vybavením za podmínek, které si určí organizátor. Dbáme na dodržování bezpečnosti během hry i mimo ni. Soukromou akci je nutno rezervovat skrze objednávkový formulář.

Otevřené hry pro širokou veřejnost

paintball pro veřejnost na vysočině paintball pro veřejnost na vysočině a okolí paintball pro veřejnost v jižních čechách

Jedná se o organizované hry s jednoduchým scénářem pořádané PKT za účelem sdružování hráčů paintballu. Účastnit se mohou hráči s vlastním vybavením i hráči, kteří si vybavení zapůjčí od nás. Dbáme na dodržování bezpečnosti během hry i mimo ni. Veřejné hry jsou vypisované na webu či facebooku.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ MIMO PROVOZ
2024-05-13

PRO OBJEDNÁVKY A DOTAZY

PROSÍM POUŽIJTE NÁSLEDUJÍCÍ KONTAKTY

  • TEL. KONTAKT: 777 057 985
  • EMAIL: info@ipaintball.cz

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ JE DOČASNĚ MIMO PROVOZ.

PRO MAJITELE POUKAZŮ OD SLEVOMATU
2024-04-11

Vážení zájemci o hru,
dovolím si připomenout, že všechny poukazy od SLEVOMATU lze uplatnit pouze do 31. 5. 2024. Do tohoto data zbývá omezený počet víkendů, o které je přeci jen největší zájem.
Rád bych předešel zklamání či nedorozumění, a proto vás žádám, abyste si svůj termín hry rezervovali včas.
S přáním krásného dne Ondřej Holub

SEZONA 2024 ZAHÁJENA
2024-03-07

Od 4.3.2024 je hřiště otevřeno a svou hru můžete objednávat přes email, formulář zde na webu nebo na tel. čísle 777 057 985. Můžete si vybrat z několika variant vybavení jak pro dospělé tak pro děti. Brzy na viděnou :)

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
paintball čb, paitballový tábor
 
Anketka
Líbí se Vám tato stránka?

udělte počet bodů od 1 do 5

1 2 3 4 5
 
 
 
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email