Junior paintball pro děti od 9 let v Táboře. paintball

Tábor

paintball-jizni-cechy-11.jpg Paintballové hřiště iPaintball.cz v Táboře. Paintballové hřiště iPaintball.cz v Táboře. Paintballové hřiště iPaintball.cz jižní Čechy. Paintballové výlety pro školy v Táboře Paintballové hřiště iPaintball.cz jižní Čechy. Paintballové hřiště iPaintball.cz jižní Čechy.

LESNÍ HŘIŠTĚ V TÁBOŘE


Táborské hřiště Paintball klubu Tábor a iPaintball.cz se nachází 1 km od Tábora směrem na Prahu mezi obcí Stoklasná Lhota a Táborem. Na hřišti naleznete velké množství dřevěných překážek a bunkrů. Můžete si vyzkoušet různé herní scénáře na ploše zhruba 10000 m2 lesa. Zázemí je zabezpečeno speciální ochrannou sítí pro Vaše maximální bezpečí. Díky svému umístění je lesní hřiště vhodné pro pořádání školních výletů, soukromých her pro menší skupiny, menších firemních akcí i her pro veřejnost. Táborské hřiště Vám nabízí možnost sportovat v přírodě s přáteli, spolužáky či kolegy a nechat za sebou město i se všemi starostmi. Vybavíme až 60 hráčů a vždy se o Vás bude starat zkušený instruktor.


Díky velikosti hřiště je zde možné praktikovat různé i složitější scénáře. Ale plno adrenalinu a zábavy Vám přinese i klasická hra „na vlajky“ – dva týmy hrají proti sobě, jeden tým začíná na levé straně hřiště, druhý tým na pravé, oba týmy začínají u své vlajky. Úkolem týmu je ubránit vlastní vlajku a získat vlajku soupeře, není nutné všechny soupeře vystřílet, stačí, aby se jeden hráč z týmu dotkl soupeřovi vlajky, aniž by dostal zásah, tím ukončí hru a celý jeho tým získává automaticky bod.


A jak to k nám máte daleko? Hřiště je vzdálené 60 km od Českých Budějovic, 42 km od Vlašimi, 20 km od Mladé Vožice, 25 km od Milevska, 18 km od Chýnova, 32 km od Pacova, 30 km od Bechyně, 20 km od Prčic, 40 km od Sedlčan, 55 km od Jindřichova Hradce, 36 km od Týna nad Vltavou, 60 km od Třeboně, 22km od Votic, 60 km od Hluboké nad Vltavou a 60 km od Vodňan.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ MIMO PROVOZ
2024-05-13

PRO OBJEDNÁVKY A DOTAZY

PROSÍM POUŽIJTE NÁSLEDUJÍCÍ KONTAKTY

  • TEL. KONTAKT: 777 057 985
  • EMAIL: info@ipaintball.cz

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ JE DOČASNĚ MIMO PROVOZ.

PRO MAJITELE POUKAZŮ OD SLEVOMATU
2024-04-11

Vážení zájemci o hru,
dovolím si připomenout, že všechny poukazy od SLEVOMATU lze uplatnit pouze do 31. 5. 2024. Do tohoto data zbývá omezený počet víkendů, o které je přeci jen největší zájem.
Rád bych předešel zklamání či nedorozumění, a proto vás žádám, abyste si svůj termín hry rezervovali včas.
S přáním krásného dne Ondřej Holub

SEZONA 2024 ZAHÁJENA
2024-03-07

Od 4.3.2024 je hřiště otevřeno a svou hru můžete objednávat přes email, formulář zde na webu nebo na tel. čísle 777 057 985. Můžete si vybrat z několika variant vybavení jak pro dospělé tak pro děti. Brzy na viděnou :)

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
 
Anketka
Líbí se Vám tato stránka?

udělte počet bodů od 1 do 5

1 2 3 4 5
 
 
 
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email