Junior paintball pro děti od 9 let v Táboře. paintball

JUNIOR paintball

Co to je?

Junior paintball je speciálně vytvořená kategorie pro mladé hráče, která využívá značkovače na menší kuličky, tzv. kalibr 50 (Spyder Opus). Tyto značkovače jsou odlehčené a používají se s menší lahví, aby se snadno ovládaly. V porovnání s klasickým paintballem nám zůstává kapacita zásobníku a poloautomatická střelba.


Zásah těmito kuličkami je méně bolestivý, než z klasického značkovače a to díky menší velikosti kuliček a nižší razanci kuličky. Junior paintball je tedy vhodný i pro děti od 9 let nebo jako rodinná zábava.


Základní vybavení, které Vám do hry zapůjčíme je: Spyder Opus poloautomatický značkovač, maska s termálním dvojsklem, rozlišovací návlek a rukavice.

Je možné si zapůjčit vojenskou vestu, která není součástí základního vybavení a je nutno ji rezervovat. Také je možné si zapůjčit maskovanou kombinézu v různých velikostech.


Maximální počet hráčů je 28.


Junior paintball je možné dovézt i k Vám, pokud máte k dispozici vhodný prostor kdekoliv v jižních Čechách nebo na Vysočině.


Samozřejmostí je dohled zkušeného instruktora, který před zahájením první hry předá hráčům všechny důležité informace a dovednosti, organizuje hry a dohlíží na bezpečnost hráčů.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ MIMO PROVOZ
2024-05-13

PRO OBJEDNÁVKY A DOTAZY

PROSÍM POUŽIJTE NÁSLEDUJÍCÍ KONTAKTY

  • TEL. KONTAKT: 777 057 985
  • EMAIL: info@ipaintball.cz

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ JE DOČASNĚ MIMO PROVOZ.

PRO MAJITELE POUKAZŮ OD SLEVOMATU
2024-04-11

Vážení zájemci o hru,
dovolím si připomenout, že všechny poukazy od SLEVOMATU lze uplatnit pouze do 31. 5. 2024. Do tohoto data zbývá omezený počet víkendů, o které je přeci jen největší zájem.
Rád bych předešel zklamání či nedorozumění, a proto vás žádám, abyste si svůj termín hry rezervovali včas.
S přáním krásného dne Ondřej Holub

SEZONA 2024 ZAHÁJENA
2024-03-07

Od 4.3.2024 je hřiště otevřeno a svou hru můžete objednávat přes email, formulář zde na webu nebo na tel. čísle 777 057 985. Můžete si vybrat z několika variant vybavení jak pro dospělé tak pro děti. Brzy na viděnou :)

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
paintballová střelnice pro děti v českých budějovicích
 
Anketka
Líbí se Vám tato stránka?

udělte počet bodů od 1 do 5

1 2 3 4 5
 
 
 
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email