Junior paintball pro děti od 9 let v Táboře. paintball

PRO NEJMENŠÍ ala NERF

junior-paintball-2.jpg Junior paintball pro děti od 8 let v Táboře. Junior paintball pro děti od 7 let v Táboře. Junior paintball pro děti od 8 let v Táboře.

Co to je?

Junior paintball je speciálně vytvořená kategorie pro nejmladší hráče, která využívá manuální značkovače JT Splatmaster. Tyto značkovače jsou velice lehké, nesou omezené množství střeliva, snadno se ovládají a co je důležité, používají menší kuličky než klasické paintballové značkovače!


Zásah těmito kuličkami je mnohem méně bolestivý, což je jeden z důvodů, proč je Junior paintball vhodný i pro malé děti.


Hru s JT Splatmastry zvládnou děti od 7 let, ale zaujme a pobaví i dospělé hráče. Hra je velice ekonomická nejen díky omezenému množství kuliček do každé hry, ale také kvůli nutnosti natáhnout značkovač po každém výstřelu. Do hry má každý hráč 16 kuliček připravených ve zbrani a 15 kuliček může mít sebou v tubě, aby si mohl dobít.


Základní vybavení, které Vám do hry zapůjčíme je: JT Splatmaster brokovnice na 16 kuliček, tuba na dobíjení, maska s termálním dvojsklem a rukavice.

Je možné si zapůjčit taktickou vestu , která není součástí základního vybavení a je nutno ji rezervovat. Také je možné si zapůjčit maskovanou kombinézu v různých velikostech.


Minimální počet hráčů na hru je 6, maximální počet je 12 hráčů.


JT Splatmaster Brokovnice je možné dovézt i k Vám, pokud máte k dispozici vhodný prostor kdekoliv v jižních Čechách nebo na Vysočině.


Samozřejmostí je dohled zkušeného instruktora, který před zahájením první hry předá hráčům všechny důležité informace a dovednosti, organizuje hry a dohlíží na bezpečnost hráčů.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ MIMO PROVOZ
2024-05-13

PRO OBJEDNÁVKY A DOTAZY

PROSÍM POUŽIJTE NÁSLEDUJÍCÍ KONTAKTY

  • TEL. KONTAKT: 777 057 985
  • EMAIL: info@ipaintball.cz

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ JE DOČASNĚ MIMO PROVOZ.

PRO MAJITELE POUKAZŮ OD SLEVOMATU
2024-04-11

Vážení zájemci o hru,
dovolím si připomenout, že všechny poukazy od SLEVOMATU lze uplatnit pouze do 31. 5. 2024. Do tohoto data zbývá omezený počet víkendů, o které je přeci jen největší zájem.
Rád bych předešel zklamání či nedorozumění, a proto vás žádám, abyste si svůj termín hry rezervovali včas.
S přáním krásného dne Ondřej Holub

SEZONA 2024 ZAHÁJENA
2024-03-07

Od 4.3.2024 je hřiště otevřeno a svou hru můžete objednávat přes email, formulář zde na webu nebo na tel. čísle 777 057 985. Můžete si vybrat z několika variant vybavení jak pro dospělé tak pro děti. Brzy na viděnou :)

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
 
Anketka
Líbí se Vám tato stránka?

udělte počet bodů od 1 do 5

1 2 3 4 5
 
 
 
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email