Junior paintball pro děti od 9 let v Táboře. paintball

Paintball pro školy

paintball-turnaj-11.jpg

Školní výlety s paintballem

Proč nespojit školní výlet s nevšedním zážitkem? Paintball je moderní teamový sport, který tmelí kolektiv a zanechá ve Vás zážitky na celý život. Všechny naše hřiště jsou dostupná, ať už pěšky, autobusem, nebo vlakem a běžně realizujeme jednodenní výlety spojené s paintballem.

Paintball jako tělocvik

Jedná se o speciální akce určené dětem, a to přímo ve školní tělocvičně během výuky. Naším cílem je přiblížit dětem tento moderní a unikátní teamový sport, který si nemohou běžně vyzkoušet jako třeba fotbal. Prostory tělocvičny přetvoříme na paintballové hřiště a při použití gumových kuliček nedojde k poškození malby či vybavení tělocvičny. Děti jsou proškoleny o bezpečnosti, vybaveny a mají možnost vyzkoušet si sportovní paintball na vlastní kůži. Samozřejmostí je instalace speciální ochranné sítě pro maximální bezpečnost žáků. Paintball jako tělocvik připravíme v kterékoliv škole v Českých Budějovicích a na jihu Čech.

Paintballové turnaje a sportovní dny

paintballový indoor turnaj pro školy paintballový indoor turnaj pro školy paintballový turnaj pro veřejnost paintballový turnaj PKT mobilní paintballové hřiště paintballový turnaj PKT pro veřejnost

Neobvyklé zpestření sportovního dne může být turnaj ve sportovním paintballu mezi třídami, či dokonce školami. Paintball klub Tábor má několikaleté zkušenosti v této oblasti a pro školy jsme schopni zorganizovat turnaj v outdoor nebo indoor variantě přímo ve školní tělocvičně. Naší prioritou je bezpečnost žáků. Vlastníme kompletní profesionální nafukovací překážky Millennium, ochranou síť s nosnými prvky i vzduchový systém, což nám umožňuje uspořádat turnaj tzv. na zelené louce kdekoliv na jihu Čech i po celé ČR.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

2020-12-03

DÁRKOVÉ POUKAZY NA MÍRU + SLEVA NA JUNIOR PAINTBALL

Každý rok touto dobou mi začne telefon zvonit ohledně dotazů na dárkové poukazy. Rád bych touto cestou uvedl všeobecné informace k poukazům.


Dárkové poukazy vytváříme na míru, dle přání zákazníka, ale máme i předpřipravené "univerzální" poukazy. Poukaz může být tzv. "na vybavení a kuličky" nebo na konkrétní finanční částku.


Součástí každého poukazu může být i krátké věnování.

Standardně vytváříme poukazy pro skupinu 6-10 hráčů, ale můžeme vyrobit poukaz i pro jednotlivce. Ceny vycházejí z ceníku (záložka INFORMACE).


Platnost poukazů je běžně 1 rok od vydání, ale se všemi těmi uzavírkami jsem se rozhodl platnost prodloužit na 2 roky. Navíc prodlužuji platnost poukazů s platností do konce roku 2020 až do sezony roku 2021.


Vzhledem ke skutečnosti, že každý poukaz vytváříme individuálně a poukazy necháváme laminovat, tak jsme odkázáni na služby reklamní agentury.

Proto případné zájemce žádám: "Prosím nenechávejte objednávku poukazu na poslední chvíli, výroba může trvat až 4 dny!"

NYNÍ K DEKLAROVANÉ SLEVĚ NA JUNIOR PAINTBALL


V tomto roce jsem uvedl novinku tzv. "Zábavu pro celou rodinu". Bohužel kvůli restrikcím proběhlo jen několik málo her. Ale i to stačilo na to, abych si ověřil, že to byl krok správným směrem. Junior paintball je skvělá volba pro rodiny s dětmi ve věkovém rozmezí 9 - 15 let. Zároveň je hra zábavná i pro rodiče, a to bez výčitek, že by jste svým potomkům zásahem ublížili.


V rámci PROMO nabízím slevu 15% na každý poukaz na Junior paintball v hodnotě nad 1000Kč.

OBJEDNÁVAT POUKAZY MŮŽETE NA:

TEL.: 777 057 985

EMAIL: info@ipaintball.cz

Děkuji za projevenou přízeň a přeji Vám všem hodně zdraví, veselé Vánoce a šťastný nový rok.

PROJEKT 4SPORT
2016-12-01

Pro členy projektu 4Sport je připraven benefit v podobě 100 kusů kuliček ZDARMA pro každého hráče Vaší skupiny.

Více info ZDE!

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
paintball vysočina
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email