paintball

Paintball pro školy

paintball-turnaj-11.jpg

Školní výlety s paintballem

Proč nespojit školní výlet s nevšedním zážitkem? Paintball je moderní teamový sport, který tmelí kolektiv a zanechá ve Vás zážitky na celý život. Všechny naše hřiště jsou dostupná, ať už pěšky, autobusem, nebo vlakem a běžně realizujeme jednodenní výlety spojené s paintballem.

Paintball jako tělocvik

paintball jako tělocvik pro školy

Jedná se o speciální akce určené dětem, a to přímo ve školní tělocvičně během výuky. Naším cílem je přiblížit dětem tento moderní a unikátní teamový sport, který si nemohou běžně vyzkoušet jako třeba fotbal. Prostory tělocvičny přetvoříme na paintballové hřiště a při použití gumových kuliček nedojde k poškození malby či vybavení tělocvičny. Děti jsou proškoleny o bezpečnosti, vybaveny a mají možnost vyzkoušet si sportovní paintball na vlastní kůži. Samozřejmostí je instalace speciální ochranné sítě pro maximální bezpečnost žáků. Paintball jako tělocvik připravíme v kterékoliv škole v Českých Budějovicích a na jihu Čech.

Paintballové turnaje a sportovní dny

paintballový indoor turnaj pro školy paintballový indoor turnaj pro školy paintballový turnaj pro veřejnost paintballový turnaj PKT mobilní paintballové hřiště paintballový turnaj PKT pro veřejnost

Neobvyklé zpestření sportovního dne může být turnaj ve sportovním paintballu mezi třídami, či dokonce školami. Paintball klub Tábor má několikaleté zkušenosti v této oblasti a pro školy jsme schopni zorganizovat turnaj v outdoor nebo indoor variantě přímo ve školní tělocvičně. Naší prioritou je bezpečnost žáků. Vlastníme kompletní profesionální nafukovací překážky Millennium, ochranou síť s nosnými prvky i vzduchový systém, což nám umožňuje uspořádat turnaj tzv. na zelené louce kdekoliv na jihu Čech i po celé ČR.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

ZAHÁJENÍ SEZONY 2020
2020-05-19

HŘIŠTĚ OTEVŘENO

Od konce nouzového stavu přijímáme rezervace. Všem poukazům, kterým končila platnost v období nuceného uzavření se automaticky prodlužuje platnost.

Těšíme se na Vás

>

PROJEKT 4SPORT
2016-12-01

Pro členy projektu 4Sport je připraven benefit v podobě 100 kusů kuliček ZDARMA pro každého hráče Vaší skupiny.

Více info ZDE!

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
team paintballových rozhodčích
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email