Junior paintball pro děti od 9 let v Táboře. paintball

Kroužek paintballu

paintball-krouzek-11.jpg kroužek paintballu pro děti kroužek paintballu pro děti Soběslav paintballový kroužek v Táboře

Sportovní paintball - Speedball

Již mnoho let realizujeme kroužek sportovního paintballu pro děti od deseti let. Tento originální kroužek byl donedávna jediný svého druhu v celé ČR a v jižních Čechách je jediný doteď. Současná výuka sportovního paintballu probíhá každou středu od 16:30 do 18:30 v tělocvičně na nafukovacích překážkách s rebally. Sportovní paintball je ryzí sport, který spojuje dovednosti a schopnosti z různých sportovních odvětví a formuje tak komplexního hráče. Teamová spolupráce, komunikace, rychlost, hbitost, přesnost, vytrvalost, odvaha, schopnost se rychle rozhodovat, psychická i fyzická odolnost, taktické myšlení a mnoho dalšího se snažíme naučit i naše školou povinné hráče. Pokud máte o kroužek zájem, tak nás kontaktujte pro doplňující informace.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

2020-12-03

DÁRKOVÉ POUKAZY NA MÍRU + SLEVA NA JUNIOR PAINTBALL

Každý rok touto dobou mi začne telefon zvonit ohledně dotazů na dárkové poukazy. Rád bych touto cestou uvedl všeobecné informace k poukazům.


Dárkové poukazy vytváříme na míru, dle přání zákazníka, ale máme i předpřipravené "univerzální" poukazy. Poukaz může být tzv. "na vybavení a kuličky" nebo na konkrétní finanční částku.


Součástí každého poukazu může být i krátké věnování.

Standardně vytváříme poukazy pro skupinu 6-10 hráčů, ale můžeme vyrobit poukaz i pro jednotlivce. Ceny vycházejí z ceníku (záložka INFORMACE).


Platnost poukazů je běžně 1 rok od vydání, ale se všemi těmi uzavírkami jsem se rozhodl platnost prodloužit na 2 roky. Navíc prodlužuji platnost poukazů s platností do konce roku 2020 až do sezony roku 2021.


Vzhledem ke skutečnosti, že každý poukaz vytváříme individuálně a poukazy necháváme laminovat, tak jsme odkázáni na služby reklamní agentury.

Proto případné zájemce žádám: "Prosím nenechávejte objednávku poukazu na poslední chvíli, výroba může trvat až 4 dny!"

NYNÍ K DEKLAROVANÉ SLEVĚ NA JUNIOR PAINTBALL


V tomto roce jsem uvedl novinku tzv. "Zábavu pro celou rodinu". Bohužel kvůli restrikcím proběhlo jen několik málo her. Ale i to stačilo na to, abych si ověřil, že to byl krok správným směrem. Junior paintball je skvělá volba pro rodiny s dětmi ve věkovém rozmezí 9 - 15 let. Zároveň je hra zábavná i pro rodiče, a to bez výčitek, že by jste svým potomkům zásahem ublížili.


V rámci PROMO nabízím slevu 15% na každý poukaz na Junior paintball v hodnotě nad 1000Kč.

OBJEDNÁVAT POUKAZY MŮŽETE NA:

TEL.: 777 057 985

EMAIL: info@ipaintball.cz

Děkuji za projevenou přízeň a přeji Vám všem hodně zdraví, veselé Vánoce a šťastný nový rok.

PROJEKT 4SPORT
2016-12-01

Pro členy projektu 4Sport je připraven benefit v podobě 100 kusů kuliček ZDARMA pro každého hráče Vaší skupiny.

Více info ZDE!

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
paintballová střelnice pro děti soběslav
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email