Junior paintball pro děti od 9 let v Táboře. paintball

Průběh akce

průběh paintballové hry

Po příchodu nebo příjezdu na hřiště se přesunete do tzv. dead zóny, kde se oblečete do námi zapůjčeného ochranného oblečení nebo do vlastního. V dead zóně bude také připraven zbytek výbavy pro hru a po předchozí dohodě i občerstvení.

Instruktor vám vysvětlí:

  • jak zacházet s paintballovým značkovačem
  • základní pravidla hry
  • bezpečnostní pravidla hry
  • typy her, taktiku hry a zodpoví Vaše dotazy

Poté se rozdělíte do skupin, vyzkoušíte si zbraň a hra může začít.

Zasažení odchází zpět do dead zóny, odkud stále můžou sledovat průběh hry a připravují se na další kolo. Jedno kolo trvá 3-15 min.


Jak se hraje

jak se hraje paintball

Nejdůležitější je týmová spolupráce. Pokud se vaši spoluhráči dostanou pod těžkou palbu, musíte okamžitě zasáhnout. Jinak vám je vyřadí a ti druzí si pro vás přijdou.

Po startu se snažíte rychle vysunout, abyste pak mohli soupeře dostat do křížové palby. Zadák vás kryje palbou a hlásí vám pozice soupeře.

Nezůstávejte dlouho na jednom místě. Spusťte palbu na soupeře, zatlačte ho za překážku, přemístěte se tak, aby si toho nevšiml, a v klidu ho můžete sprovodit ze hřiště.

Na opevněnou pozici neútočte přímo, požádejte o palebnou podporu a pozici oklikou napadněte z nechráněné strany.

Zásah platí kamkoliv do vašeho těla i do zbraně. Zvednete ruku a odcházíte do dead zóny. Vše ostatní a detailně vám sdělí instruktor na hřišti.


Pravidla hry

pravidla paintballu

Zúčastnit painballové hry se mohou pouze osoby starší 18 - ti let. Osoby mladší pouze v doprovodu plnoleté osoby. Každý hráč musí před vlastní hrou podepsat bezpečnostní pravidla. Všichni hráči na hřiště vstupují v odpovídajícím oblečení, kterému nevadí hrubé zacházení.

Do hry je zakázáno nosit nože, a jiné ostré předměty, pyrotechnické výrobky a jiné nebezpečné a zdraví ohrožující prostředky. Jakýkoli fyzický kontakt mezi hráči je zakázán. Ochrana zdraví musí být vždy na prvním místě. Každý hráč hraje na vlastní riziko.

Všichni hráči a další přítomné osoby jsou povinné se řídit pokyny organizátorů.

Na hru je možné používat pouze paintballové zbraně splňující zákonné podmínky. Tyto zbraně se smí nabíjet pouze originálními kuličkami.

Na hřišti a všude tam, kde hrozí zásah paintballovou kuličkou, musí hráč a další přítomné osoby po celou dobu hry nosit na tváři ochrannou masku.

Střelba je povolena jen na hřišti a v průběhu hry, nebo na místech, které byly provozovatelem určeny k testování a vybíjení zbraní. Mimo hrací prostor musí být zbraň řádně zajištěna a hlavně všech zbraní musí směřovat k zemi. Hranice hrací a zkušební zóny určuje pořadatel.

Je zakázané střílet, mířit i nenabitou zbraní na hráče bez nasazení ochranné masky. Na pořadatele a na ostatní osoby se nesmí střílet, i když mají nasazenou ochrannou masku.

Jakmile hráč zjistí v průběhu hry, že v herním prostoru se nachází osoba či osoby, které nemají ochrannou masku, je povinný zastavit střelbu a upozornit na tuto skutečnost organizátora.

Je zakázané lézt na stromy, ničit vegetaci, střílet na zvířata a ptáky a znečišťovat les.

Hráč nesmí být na hřišti pod vlivem alkoholických nápojů či jiných návykových látek. Kouření v lese je zakázáno.

Každý hráč je povinný znát a za všech okolností dodržovat uvedená bezpečnostní pravidla.

Při hrubém porušení těchto pravidel je organizátor oprávněn hráče vyloučit z průběhu celé hry bez nároku na vrácení základní ceny.

Každý hráč se zúčastňuje hry na vlastní nebezpečí a před hrou musí podepsat prohlášení. Podepsané prohlášení znamená, že hráč bere na sebe celé riziko v průběhu hry a nese odpovědnost za všechny nehody, které můžou nastat v průběhu hry. Toto prohlášení je povinen podepsat každý hráč před začátkem hry, bez výjimky. Před podepsáním tohoto prohlášení, si ho pečlivě přečtěte.


Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

2020-12-03

DÁRKOVÉ POUKAZY NA MÍRU + SLEVA NA JUNIOR PAINTBALL

Každý rok touto dobou mi začne telefon zvonit ohledně dotazů na dárkové poukazy. Rád bych touto cestou uvedl všeobecné informace k poukazům.


Dárkové poukazy vytváříme na míru, dle přání zákazníka, ale máme i předpřipravené "univerzální" poukazy. Poukaz může být tzv. "na vybavení a kuličky" nebo na konkrétní finanční částku.


Součástí každého poukazu může být i krátké věnování.

Standardně vytváříme poukazy pro skupinu 6-10 hráčů, ale můžeme vyrobit poukaz i pro jednotlivce. Ceny vycházejí z ceníku (záložka INFORMACE).


Platnost poukazů je běžně 1 rok od vydání, ale se všemi těmi uzavírkami jsem se rozhodl platnost prodloužit na 2 roky. Navíc prodlužuji platnost poukazů s platností do konce roku 2020 až do sezony roku 2021.


Vzhledem ke skutečnosti, že každý poukaz vytváříme individuálně a poukazy necháváme laminovat, tak jsme odkázáni na služby reklamní agentury.

Proto případné zájemce žádám: "Prosím nenechávejte objednávku poukazu na poslední chvíli, výroba může trvat až 4 dny!"

NYNÍ K DEKLAROVANÉ SLEVĚ NA JUNIOR PAINTBALL


V tomto roce jsem uvedl novinku tzv. "Zábavu pro celou rodinu". Bohužel kvůli restrikcím proběhlo jen několik málo her. Ale i to stačilo na to, abych si ověřil, že to byl krok správným směrem. Junior paintball je skvělá volba pro rodiny s dětmi ve věkovém rozmezí 9 - 15 let. Zároveň je hra zábavná i pro rodiče, a to bez výčitek, že by jste svým potomkům zásahem ublížili.


V rámci PROMO nabízím slevu 15% na každý poukaz na Junior paintball v hodnotě nad 1000Kč.

OBJEDNÁVAT POUKAZY MŮŽETE NA:

TEL.: 777 057 985

EMAIL: info@ipaintball.cz

Děkuji za projevenou přízeň a přeji Vám všem hodně zdraví, veselé Vánoce a šťastný nový rok.

PROJEKT 4SPORT
2016-12-01

Pro členy projektu 4Sport je připraven benefit v podobě 100 kusů kuliček ZDARMA pro každého hráče Vaší skupiny.

Více info ZDE!

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
paintball plný adrenalinu v Českých Budějovicích
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email