Junior paintball pro děti od 9 let v Táboře. paintball

Paintball pro školy

paintball-turnaj-11.jpg

Školní výlety s paintballem

Proč nespojit školní výlet s nevšedním zážitkem? Paintball je moderní teamový sport, který tmelí kolektiv a zanechá ve Vás zážitky na celý život. Všechny naše hřiště jsou dostupná, ať už pěšky, autobusem, nebo vlakem a běžně realizujeme jednodenní výlety spojené s paintballem.

Paintball jako tělocvik

Jedná se o speciální akce určené dětem, a to přímo ve školní tělocvičně během výuky. Naším cílem je přiblížit dětem tento moderní a unikátní teamový sport, který si nemohou běžně vyzkoušet jako třeba fotbal. Prostory tělocvičny přetvoříme na paintballové hřiště a při použití gumových kuliček nedojde k poškození malby či vybavení tělocvičny. Děti jsou proškoleny o bezpečnosti, vybaveny a mají možnost vyzkoušet si sportovní paintball na vlastní kůži. Samozřejmostí je instalace speciální ochranné sítě pro maximální bezpečnost žáků. Paintball jako tělocvik připravíme v kterékoliv škole v Českých Budějovicích a na jihu Čech.

Paintballové turnaje a sportovní dny

mobilní paintballové hřiště

Neobvyklé zpestření sportovního dne může být turnaj ve sportovním paintballu mezi třídami, či dokonce školami. Paintball klub Tábor má několikaleté zkušenosti v této oblasti a pro školy jsme schopni zorganizovat turnaj v outdoor nebo indoor variantě přímo ve školní tělocvičně. Naší prioritou je bezpečnost žáků. Vlastníme kompletní profesionální nafukovací překážky Millennium, ochranou síť s nosnými prvky i vzduchový systém, což nám umožňuje uspořádat turnaj tzv. na zelené louce kdekoliv na jihu Čech i po celé ČR.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ MIMO PROVOZ
2024-05-13

PRO OBJEDNÁVKY A DOTAZY

PROSÍM POUŽIJTE NÁSLEDUJÍCÍ KONTAKTY

  • TEL. KONTAKT: 777 057 985
  • EMAIL: info@ipaintball.cz

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ JE DOČASNĚ MIMO PROVOZ.

PRO MAJITELE POUKAZŮ OD SLEVOMATU
2024-04-11

Vážení zájemci o hru,
dovolím si připomenout, že všechny poukazy od SLEVOMATU lze uplatnit pouze do 31. 5. 2024. Do tohoto data zbývá omezený počet víkendů, o které je přeci jen největší zájem.
Rád bych předešel zklamání či nedorozumění, a proto vás žádám, abyste si svůj termín hry rezervovali včas.
S přáním krásného dne Ondřej Holub

SEZONA 2024 ZAHÁJENA
2024-03-07

Od 4.3.2024 je hřiště otevřeno a svou hru můžete objednávat přes email, formulář zde na webu nebo na tel. čísle 777 057 985. Můžete si vybrat z několika variant vybavení jak pro dospělé tak pro děti. Brzy na viděnou :)

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
 
Anketka
Líbí se Vám tato stránka?

udělte počet bodů od 1 do 5

1 2 3 4 5
 
 
 
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email