Junior paintball pro děti od 9 let v Táboře. paintball

Kroužek paintballu

paintball-krouzek-11.jpg

Kroužek sportovního paintballu a speedballové tréninky

Paintballové tréninky pro děti a mládež realizujeme již mnoho let. Tento originální kroužek byl donedávna jediný svého druhu v celé České republice a v jižních Čechách zůstává stále jediný. Kroužek je vhodný pro děti od deseti let, ale na své si přijde i mládež a dospělí. Tréninky probíhají pravidelně jednou týdně, každou středu od 16:30 do 18:30 od září do června, v tělocvičně na nafukovacích překážkách s rebally.

Sportovní je paintball je sám o sobě velice originální a ryzí sport, který spojuje dovednosti a schopnosti z různých sportovních odvětví a tím formuje komplexního hráče.

Každý účastník má jedinečnou šanci spojit příjemné s užitečným. Tréninky nabízí možnost naučit se teamové spolupráci, komunikaci, ovládání a zpracovávání emocí, odvaze, vytrvalosti, schopnosti se rychle rozhodovat, psychické i fyzické odolnosti, taktickému myšlení aj.

V dnešní době počítačů se snažíme děti přivést zajímavou formou zpět k pohybu. Paintballové tréninky nejenže výrazně zlepší fyzickou kondici dětí, ale utuží je po psychické stránce. Během výuky se děti, kromě sportu samotného, učí spolupráci s ostatními, ale hlavně se učí zvládat správně své emoce, zejména ty negativní.

Paintballové tréninky u nás může vyzkoušet kdokoliv. Je jedno jestli jsi kluk nebo holka, u nás může trénovat opravdu každý. V rámci kroužku půjčujeme vybavení (paintballový značkovač, maska s termálním dvojsklem). Potřebuješ už jenom vhodnou čistou obuv do tělocvičny, tepláky, mikinu a dobrou náladu.

Pro více informací nás můžete kontaktovat mailem nebo telefonicky.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ MIMO PROVOZ
2024-05-13

PRO OBJEDNÁVKY A DOTAZY

PROSÍM POUŽIJTE NÁSLEDUJÍCÍ KONTAKTY

  • TEL. KONTAKT: 777 057 985
  • EMAIL: info@ipaintball.cz

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ JE DOČASNĚ MIMO PROVOZ.

PRO MAJITELE POUKAZŮ OD SLEVOMATU
2024-04-11

Vážení zájemci o hru,
dovolím si připomenout, že všechny poukazy od SLEVOMATU lze uplatnit pouze do 31. 5. 2024. Do tohoto data zbývá omezený počet víkendů, o které je přeci jen největší zájem.
Rád bych předešel zklamání či nedorozumění, a proto vás žádám, abyste si svůj termín hry rezervovali včas.
S přáním krásného dne Ondřej Holub

SEZONA 2024 ZAHÁJENA
2024-03-07

Od 4.3.2024 je hřiště otevřeno a svou hru můžete objednávat přes email, formulář zde na webu nebo na tel. čísle 777 057 985. Můžete si vybrat z několika variant vybavení jak pro dospělé tak pro děti. Brzy na viděnou :)

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
 
Anketka
Líbí se Vám tato stránka?

udělte počet bodů od 1 do 5

1 2 3 4 5
 
 
 
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email