Junior paintball pro děti od 9 let v Táboře. paintball

Pacov

paintball-vysocina-11.jpg Lesní paintballové hřiště pro kraj Vysočina. Lesní paintballové hřiště pro kraj Vysočina. Lesní paintballové hřiště pro kraj Vysočina. Lesní paintballové hřiště Pacov. Lesní paintballové hřiště Pacov kraj Vysočina. Lesní paintballové hřiště Pacov kraj Vysočina.

HŘIŠTĚ ZRUŠENO

Během kůrovcové kalamity v oblasti, kde se naše hřiště nachází, jsme byli úřady donuceni celou plochu hřiště vykácet. Nyní prostor čeká na rekultivaci a osázení. Hřiště obnoveno nebude. Jako náhradní variantu doporučujeme navštívit naše lesní hřiště v Táboře, které se díky převezeným překážkách z hřiště Samota velice obohatilo.


Lesní paintballové hřiště Samota

Hřiště Samota je situováno v malebné krajině Vysočiny, v lesích mezi obcemi Útěchovice pod Stražištěm a Velká Chyška, kde si můžete vyzkoušet tuto unikátní teamovou hru. Paintballové hřiště se rozkládá na ploše 5000m2 a je uzpůsobené pro adrenalinem naplněnou hru 8 – 26 hráčů. V hracím prostoru na Vás čekají přírodní i uměle vytvořené dřevěné překážky, které vytváří dostatečný prostor pro taktiku, teamovou spolupráci i různé scénáře. Nově je zázemí opatřeno speciální ochrannou sítí pro Vaši maximální bezpečnost.

Nejčastěji se zde hraje „na vlajky“ – dva týmy hrají proti sobě, jeden tým začíná na levé straně hřiště, druhý tým na pravé, oba týmy začínají u své vlajky. Úkolem týmu je ubránit vlastní vlajku a získat vlajku soupeře, není nutné všechny soupeře vystřílet, stačí, aby se jeden hráč z týmu dotknul soupeřovi vlajky, aniž by dostal zásah, tím ukončí hru a celý jeho tým získává automaticky bod.

Velmi oblíbeným scénářem hřiště Samota je „útok na Hamburger Hill“. Při tomto scénáři se celá skupina hrajících rozdělí na útočníky a obránce. Obránci mají k dispozici horní třetinu hřiště, kde se před začátkem hry mohou rozmístit, jejich úkolem je uhlídat vlajku, která je uprostřed horního okraje hřiště a to po dobu sedmi minut s pouhým jedním životem. Na druhé straně útočníci, kteří začínají ze spodních rohů hřiště, mají za úkol dotknout se vlajky. Oproti obráncům mají výhodu dvou životů. Pokud se ale chtějí oživit musejí dobít bunkr uprostřed hřiště. Tento scénář je velmi zajímavý a náročný na spolupráci a zejména na taktiku.

Nedaleko hřiště se nachází zastávka linkové autobusové dopravy. Paintballové hřiště Samota je vzdálena 10 km od Pacova, 25 km od Pelhřimova, 38 km od Tábora, 28 km od Humpolce, 50 km od Jihlavy, 45 km od Havlíčkova Brodu, 27 km od Vlašimi, 23 km od Mladé Vožice, 30 km od Zruče nad Sázavou, 36 km od Votic, 30 km od Kamenice nad Lipou.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ MIMO PROVOZ
2024-05-13

PRO OBJEDNÁVKY A DOTAZY

PROSÍM POUŽIJTE NÁSLEDUJÍCÍ KONTAKTY

  • TEL. KONTAKT: 777 057 985
  • EMAIL: info@ipaintball.cz

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ JE DOČASNĚ MIMO PROVOZ.

PRO MAJITELE POUKAZŮ OD SLEVOMATU
2024-04-11

Vážení zájemci o hru,
dovolím si připomenout, že všechny poukazy od SLEVOMATU lze uplatnit pouze do 31. 5. 2024. Do tohoto data zbývá omezený počet víkendů, o které je přeci jen největší zájem.
Rád bych předešel zklamání či nedorozumění, a proto vás žádám, abyste si svůj termín hry rezervovali včas.
S přáním krásného dne Ondřej Holub

SEZONA 2024 ZAHÁJENA
2024-03-07

Od 4.3.2024 je hřiště otevřeno a svou hru můžete objednávat přes email, formulář zde na webu nebo na tel. čísle 777 057 985. Můžete si vybrat z několika variant vybavení jak pro dospělé tak pro děti. Brzy na viděnou :)

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
 
Anketka
Líbí se Vám tato stránka?

udělte počet bodů od 1 do 5

1 2 3 4 5
 
 
 
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email